Przejdź do treści strony

Kalendarz Wydarzeń

Zaproszenie na spotkanie dotyczące programu „Czyste Powietrze”.

Zaproszenie

na spotkanie dotyczące programu „Czyste Powietrze”

 

W dniach 28 i 29 września 2021 r. o godz. 1600 w Urzędzie Miejskim w Olsztynku w sali Nr 1 odbędą się spotkania informacyjne dla mieszkańców gminy Olsztynek w sprawie programu „Czyste Powietrze”. W trakcie spotkań będzie można uzyskać podstawowe informacje o Programie oraz złożyć wniosek o przyznanie dotacji.

 Ze względu na szereg regulacji prawnych i obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2, w spotkaniu może uczestniczyć ograniczona liczba uczestników. Chęć uczestnictwa należy zgłaszać telefonicznie pod nr tel. 89 5195481 lub 89 5195475 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Olsztynku. O uczestnictwie w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Ponadto informuję, że można również umawiać się telefoniczniena indywidualne spotkania z wyznaczonymi pracownikami Urzędu w uruchomionym punkcie konsultacyjno - informacyjnym. W tym celu proszę dzwonić na ww. numery telefonów.
Punkt konsultacyjno - informacyjny czynny jest we wtorki i czwartki w godzinach 8:00 - 13:00.

Gmina Olsztynek zawarła z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie porozumienie w sprawie  współpracy w zakresie promocji i realizacji programu „Czyste Powietrze”.

Informacje dotyczące programu „Czyste Powietrze” znajdują się również na stronie internetowej: http://wfosigw.olsztyn.pl/czyste-powietrze/ .

 

 


Wypełnij formularz, jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach drogą emailową
Kliknij przycisk, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o zbliżających się wydarzeniach poprzez powiadomienia PUSH